WYNIKI IV REGIONALNEGO KONKURSU POŚWIĘCONEGO POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO

WYNIKI IV REGIONALNEGO KONKURSU

POŚWIĘCONEGO POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO:

„ Jeżeli kochasz czas zawsze odnajdziesz nie mając nawet ani jednej chwili.”

 

KATEGORIA  PLASTYCZNA – SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – ALEKSANDRA GRUCZOŁ –  ilustracja do wiersza p. t.„Mamusia”, Szkoła Podstawowa w nr 15 w Sosnowcu, kl. II , nauczyciel przygotowujący – p. Beata Lis – Pawelec

II miejsce – MILENA WOLSKA  – ilustracja do wiersza  p. t.„ Powitanie”,

Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu, kl. III, nauczyciel przygotowujący – p. Aneta Konopka

II miejsce – KATARZYNA NADWODNA  – ilustracja do wiersza  p. t.„Arka”, Szkoła Podstawowa nr 20 w Dąbrowie Górniczej, kl. III, nauczyciel przygotowujący – p. Jolanta Drygała

III miejsce – JAGODA GWIZDŻ  – ilustracja do wiersza p. t.„Modlitwa”,

Szkoła Podstawowa nr 5 w Dąbrowie Górniczej, kl. III, nauczyciel przygotowujący – s. Ismena – Ewa Żak

Wyróżnienia:

MAŁGORZATA CZECHOWSKA – ilustracja do wiersza p. t.„Czekanie”, Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu , kl. III, nauczyciel przygotowujący – p. Aneta Konopka

OLIWIA PIONKA – ilustracja do wiersza p. t.„Do św. Franciszka”, Szkoła Podstawowa nr 18 w Dąbrowie Górniczej, kl. II, nauczyciel przygotowujący – o. Piotr Wojnowski OFM Conv.

WERONIKA ZIARNKOWSKA – ilustracja do wiersza p. t.„Mrówko, ważko, biedronko”, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 w Sosnowcu, kl. II, nauczyciel przygotowujący – p. Małgorzata Butryn

KATEGORIA FOTOGRAFICZNA – SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – IRENEUSZ STASIKOWSKI– wiersz p. t.”O braciach pytających się samych siebie”, Szkoła Podstawowa nr 32 w Sosnowcu , kl. V, nauczyciel przygotowujący – p. Teresa Patoła

II miejsce – AMELIA LEWICKA – wiersz p. t.„ Jeśli miłość.”, Szkoła Podstawowa nr 30 w Dąbrowie Górniczej, kl. VI, nauczyciel przygotowujący – p. Anna Szuda - Bączek

III miejsce – JULIA BUJAK  – wiersz p. t.„Drzewa”, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 w Sosnowcu, kl. VI, nauczyciel przygotowujący – p. Małgorzata Butryn

Wyróżnienia:

LAURA KOWALCZYK   – wiersz p.t. „W klasie” , Szkoła Podstawowa nr 32 w Sosnowcu,  kl. V, nauczyciel przygotowujący – p. Teresa Patoła

KATARZYNA ŁUKASIK   – wiersz p. t. „Czekanie”, Szkoła Podstawowa w nr 32 w Sosnowcu, kl. V, nauczyciel przygotowujący – p. Teresa Patoła

HANNA PIONKA   – wiersz p. t. „Drzewa”, Szkoła Podstawowa w nr 18 w Dąbrowie Górniczej , kl. IV, nauczyciel przygotowujący – p. Elżbieta Doniec

KATEGORIA FOTOGRAFICZNA – SZKOŁY GIMNAZJALNE

I miejsce – MAGDALENA WSZELAKA – wiersz p. t.„Bałem się”, Gimnazjum nr 2 w Czeladzi , kl. III, nauczyciel przygotowujący – p. Katarzyna Cyz

II miejsce – ALICJA PÓŁTORAK  – wiersz p. t.„ Św. Franciszku z Asyżu”, Gimnazjum nr 3 w Będzinie, nauczyciel przygotowujący – p. Sylwia Naziemiec - Komperda

III miejsce – ZUZANNA GDESZ  – wiersz p. t.„Drzewa”, Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu, nauczyciel przygotowujący – p. Agnieszka Ubowska

KATEGORIA RECYTATORSKA – SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – MAJA SOBIECKA – wiersz p. t.”Kąkol i złośnicy”, Szkoła Podstawowa nr 30

w Dąbrowie Górniczej, nauczyciel przygotowujący – p. Anna Szuda - Bączek

II miejsce – ANTONINA POŚWIATA – wiersz p. t.„Zakochani.”, Szkoła Podstawowa nr 45 w Sosnowcu, kl. VI, nauczyciele przygotowujący – Katarzyna Lachowska i p. Beata Szafraniec

III miejsce – MARTA CZAJ  – wiersz p. t.„Do moich uczniów”, Szkoła Podstawowa nr 46 w Sosnowcu, kl. V, nauczyciel przygotowujący – p. Katarzyna Gwoździk

Wyróżnienia:

MARTYNA FARYNA   – wiersz p.t. „Niewidoma dziewczynka” , Szkoła Podstawowa nr 20 w Dąbrowie Górniczej,  kl. VII, nauczyciele przygotowujący – p. Daniela Szyszka i p. Ksymena Jasiewicz

MALWINA TUBEK    – wiersz p. t.”Kogo zobaczył ten, który nie widział ”, Szkoła Podstawowa w nr 15 w Sosnowcu, nauczyciel przygotowujący – p. Iwona Sikorska – Dymanus

KATEGORIA RECYTATORSKA – SZKOŁY GIMNAZJALNE

I miejsce – JOANNA GAWLIK – wiersz p. t.” Niewidoma dziewczynka”, Gimnazjum nr 16

w Sosnowcu, kl. III, nauczyciel przygotowujący – p. Bożena Kowalik

II miejsce – JULIA SIERAKOWSKA – wiersz p. t.„Człowiek”, Gimnazjum nr 2 w Jaworznie, kl. III, nauczyciel przygotowujący – p. Krystian Gierczak

III miejsce – ANNA TOKARSKA  – wiersz p. t.„Sprawiedliwość”, Gimnazjum nr 2 w Jaworznie, kl. III, nauczyciel przygotowujący - p. Krystian Gierczak

Wyróżnienie:

ALICJA KONOPKA   – wiersz p.t. „Boje się Twojej miłości” , Gimnazjum nr 6 w Sosnowcu,  kl. II, nauczyciel przygotowujący – p. Joanna Adamczyk

GRATULUJEMY, DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE UCZNIOM NAUCZYCIELOM !

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ZA ROK !