Wyniki XI Diecezjalnego Konkursu Moja Patriotyczna Kapliczka

 

                                 Protokół             

XI Diecezjalnego Konkursu          

Moja Patriotyczna  Kapliczka

Dnia 18 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 18 w Dąbrowie Górniczej odbył się XI Diecezjalny Konkurs Moja patriotyczna kapliczka. W konkursie wzięło udział 62 uczestników z 20 szkół podstawowych Diecezji Sosnowieckiej: 30 w kategorii makieta i 32                 w kategorii fotografia.

Komisja konkursowa ogłosiła następujące wyniki:

  Kapliczka – makieta

Lokata

Uczestnik

Szkoła

Nauczyciel

I miejsce

Zuzanna OGAZA

SP 42 Sosnowiec

Klaudia

Kwiatkowska

II miejsce

Nikola ŻELICHOWSKA

Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 1 Jaworzno

Bogusława Seremet

II miejsce

Maksymilian OKAJ

 

SP 42 Sosnowiec

Felis Ewa

III miejsce

Olga PYTASZ

 

SP 18 DG

Elżbieta Doniec

Wyróżnienie

Zofia NIEUŻYŁA

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny  nr 2, SP 12, Jaworzno

Józef Urbanik

Wyróżnienie

Kacper ŚWIDA

 

SP w Zadrożu

Ks. Paweł Stec

Wyróżnienie

Kłos PATRYK

SP w Sławkowie

Agnieszka Jakubowska

Wyróżnienie

Szymon LEWANDOWSKI

SP 3 Czeladź

Adam Supel

Wyróżnienie

Zuzanna DOMAGAŁA

 

Zespół Szkół Wolbrom

Elżbieta Trzaska

 

 

Kapliczka – fotografia         

Lokat

Uczestnik

Tytuł pracy, szkoła

Nauczyciel

I miejsce

 Paulina KACZMAREK

 

 SP 29  z Oddziałami Sportowymi                  w Dąbrowie Górniczej

Beata Baniak

 

II miejsce

Mateusz OLAS 

SP 6 w Sosnowcu    

Edyta Żybort

III miejsce

Piotr ULICKI   

SP nr 1,  w Sławkowie

Agnieszka Jakubowska

Wyróżnienia

Patrycja SINICKA

SP 6 w Sosnowcu  

Edyta Żybort

Wyróżnienie

Julia HRYCIUK

 

Zespół Szkół Pod lasem Wolbrom

Trzaska Elżbieta

Wyróżnienie

Kornel  KACZMARCZYK

 

SP 29  z Oddziałami Sportowymi                               w Dąbrowie Górniczej

Anna Goska

 

Wyróżnienie

 Julia FERDEK

 

SP21  w Sosnowcu

 

Agnieszka Sikorska

Wyróżnienie

Jowita SWOBODA

 

 SP 29  z Oddziałami Sportowymi   w Dąbrowie Górniczej

Beata Baniak

 

Komisja:

mgr Piotr Olbrychowski……………………………..

mgr Justyna Gęborska ……………………………….

mgr Elżbieta Doniec …………………………………

mgr Monika Skorupa ……………………………….